Wpis

poniedziałek, 09 września 2013

Ciepła, pogodna jesień

Witam, tym razem chcę Wam zaprezentować kartkę urodzinową z okazji okrągłej i bardzo pięknej rocznicy. Ponieważ jednak kobiety nie lubią mówić o swoim wieku, ani jak się im o nim przypomina, tak więc w kartce pominęłam niefortunne cyferki. No bo właściwie po co je eksponować. Jak to powiedział znajomy, dla którego robiłam kartkę - "kobieta ma zawsze 18 lat tyle, że z VAT-em, a że z czasem VAT jest coraz większy... nie ważne. Najważniejsze jest to, że "kobieta jest jak wino, im starsza tym bardziej smakuje". I tego się właśnie trzymajmy!!!
A teraz karteczka. Jest w ciepłych jesiennych kolorach. W pogodnym i łagodnym nastroju. I nie chodzi tu bynajmniej o wiek, lecz barwy jakie zastosowałam  do jej stworzenia. To oczywiście exploding box, który naprawdę spodobał się moim znajomym. I przyznać muszę, że wszystkie pochwały  i dobre słowa mile połechtały moja "próżność" i dodały mi skrzydeł.  Dlatego dziękuję wszystkim za wszystkie słowa uznania dotyczące mojej twórczości. To naprawdę dla mnie ważne, budujące
i motywujące do dalszej pracy.

 
 


Pozdrawiam wszystkich, którzy odwiedzają mojego bloga i serdecznie zapraszam. Oczywiście jeśli komuś spodobały się moje prace i  byłby zainteresowany proszę o kontakt, Chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Poza tym myślę, że każdy znajdzie tu coś dla siebie, a przynajmniej mam taką nadzieję :)

                                                                                                                     il_gattino

 

Szczegóły wpisu

Tagi:
Kategoria:
Autor(ka):
il_gattino
Czas publikacji:
poniedziałek, 09 września 2013 18:36

Polecane wpisy

Kalendarz

Kwiecień 2019

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny
ogłoszenia artystyczne, informator kulturalny
Magdalena KatarzyńskaFlag Counter


Zapisz się na newsletter!

zamów newsletter