Wpisy

 • wtorek, 18 września 2018
  • To już ponad rok

   odkąd po raz ostatni  pojawiłam się na kartach mojego bloga. Dlaczego??? No cóż powodów może być wiele i żadnego. Czasami tak bywa. Po prostu masz chęci, wenę, albo nagle wszystko staje Ci się obojętne. Jak było ze mną? Kto to wie??? Niech to pozostanie naszą tajemnicą. Nie myślcie jednak, że nic nie robiłam. Może twórczo nie tak intensywnie, ale jednak. Jako niespokojny duch musiałam oczywiście zmienić co nie co w swoim małym sklepiku z pamiątkami(mówię o moim małym mieszkanku).Bez tego oczywiście ani rusz. Tak więc własnymi rękami położyłam na ścianach cegłę, trochę pozmieniałam wygląd mebli. Oczywiście wcześniej pomalowałam je na  biało, ale było coś, co mi nie pasowało, więc dokleiłam listwy i nowe uchwyty. Teraz są takie, jakie powinny być od początku. I najważniejsza rzecz, jaka się pojawiła - to stół i krzesła, a nie hokery. Poprzedni stolik, który zaprojektowała "Pani projektantka", był świetnym meblem do nabijania sobie siniaków , a krzesła barowe, no cóż najlepiej sprawdzają się w barach, przynajmniej dla mnie.   W ramach terapii odstresowującej ułożyłam w końcu kupione puzzle przedstawiające moje ukochane Słoneczniki Van Gogha i oto kolejny element , który pojawił się w "sklepiku"

   Oczywiście uszyłam też kilka nowych dodatków. Po pierwsze zasłonki (patrz wyżej), nowy bieżnik i poszewki na poduszki i  siedziska foteli. 

    

    To oczywiście moje mieszkanko. Uszyłam też na ubiegłoroczne Święta Bożego Narodzenia zasłony do kuchni dla siostry.I jeszcze jedne, ale niestety nie zrobiłam zdjęć.

   Zapytacie zapewne, czy tylko tyle zrobiła przez te kilkanaście miesięcy??? Oczywiście, że nie. Jeżeli jednak pokażę wszystko, a Wy to owo wszystko oglądniecie, przeglądniecie, czy wrócicie??? Tak więc zapraszam na kolejne spotkania. Mam nadzieję, że ponownie odkryję, jak fajnie jest dzielić się z innymi swoimi pasjami,małą twórczością i przygodami.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   il_gattino
   Czas publikacji:
   wtorek, 18 września 2018 19:08

Kalendarz

Listopad 2018

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny
ogłoszenia artystyczne, informator kulturalny
Magdalena KatarzyńskaFlag Counter


Zapisz się na newsletter!

zamów newsletter