Decoupage

 • sobota, 27 września 2014
  • Jestem i tworzę

   moje małe dzieła, chociaż ostatnio nie mam weny do pisania. Może to wynik pogody, a może ... sama nie wiem. Z pewnością wiąże się to między innymi  z brakiem czasu. W głowie jak zwykle mnóstwo pomysłów, których realizację muszę mocno stopować, bo inaczej musiałabym zacząć podjadać jedzonko mojejemu małemu sierściuchowi, (a i bez tego patrzy na mnie podejżliwie, gdy zabieram mu saszetkę z jedzonkiem. Sprawdza tak na wszelki wypadek, czy czasami nie mam zamiaru zjeść jej zawartości:)). Jednak udaje mi się co nie co zrealizować z moich planów. Po pierwsze - moja ukochane piwonie w decoupage na tkaninie, czyli firanka do kuchni. To moje pierwsze doświadczenie z decuopage na tkaninie, ale z pewnością nie ostatnie.

   Konewka z tym samym motywem, ale jeszcze nie ukończona. Druga część zazdroski i parapet(ale on zostanie przerobiony, więc właściwie jest nieistotny.

   To tyle jeśli chodzi o dom. Teraz kolej na butelki, wiśniówkę i aroniówkę. DO tej ostatniej niestety nie znalazłam nic co mogłaby chociaż trochę przypominać aronię. Wcześniej drukowałam, ale zabrakło mi tuszu, więc nic z tego. Pozstanowiłam, że będzie bez konkretnego przznaczenia, więc będzie w niej można umieścić każdy rodzaj alkoholu.

   Butelki opuściły moje lokum i poszły w świat, a ja zostałam przy tworzeniu z papierowej wilkiny. Jest to kosz na takie tam podręczne ciuchy, czapki, rękawiczki, itp. To mój pierwszy kontakt z papierową wilkiną. Kosz nie jest doskonały, trochę krzywy. Myślę jednak, że jak na pierwsze kroki w tej technice, nie jest całkiem do bani. Jeszcze tylko zamknięcie i będzie gotowy. Oczywiście zaprezentuję go, gdy tylko zostanie ukończony. A tak wygląda w kolejnych fazach powstawania.

    

   Jeśli się nie spodoba zostanie u mnie nic straconego. W moim przepastnym mieszkanku z pewnością znajdzie miejsce i zawsze będzie co dno niego wrzucić. Jest jeszcze kilka rzeczy, które robię, ale zanim się z Wami nimi podzielę upłynie trochę czasu.A teraz Miłego wieczoru i do zobacznia wkrótce. Pa pa il_gattino

    

    

    

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   il_gattino
   Czas publikacji:
   sobota, 27 września 2014 20:52

Kalendarz

Czerwiec 2018

Pn Wt Śr Cz Pt So Nd
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny
ogłoszenia artystyczne, informator kulturalny
Magdalena Katarzyńska

MamyCel.pl 120x90


Flag Counter
Zapisz się na newsletter!

zamów newsletter